Взаємодія між кафедрою та коледжем є важливим елементом освітнього процесу, який сприяє зміцненню зв’язків між ними.
Дана зустріч була проведена у форматі круглого столу. Головною метою було окреслити майбутні перспективи на 2026-2027 навчальний рік, з максимальним залученням здобувачів освіти, щоб вони могли розширити свій кругозір та підвищити професійні навички.
Олександр Новосьолов, кандидат історичних наук, доцент кафедри, наголосив на доцільності даної зустрічі. Запропонував на наступний семестр провести спільні заходи, поділився міркуваннями, адже як і викладачі так і студенти спеціальності J2 Готельно-ресторанна справа та кейтеринг зацікавлені у перспективі співпраці.
Хотілося б зазначити, що Олександр Васильович неодноразово керував Екзаменаційною комісією Готельно-ресторанної справи, тому зв’язки налагоджуються не один рік поспіль, і мотивують на майбутнє!

